FAQ

Які вимоги до макетів?
1. Векторний файл, в кривих, формат .eps, .ai, .pdf, .svg, .cdr, .dxf або .dwg
2. В макетах повинні міститися тільки ті лінії, за якими потрібно робити розріз. Товщина лінії - «надтонка» в Corel Draw або 0,25 в Illustrator.
3. Макет не повинен складатися з фігур. Не повинно бути заливки. Фігури і малюнки не повинні бути створені за рахунок товщини лінії.
4. Розмір об'єктів у міліметрах, масштаб 1:1, відстань між об'єктами не менше 1 мм.
5. Поля (відстань від краю матеріалу до фігур) - мінімум 20 мм.
Що значить «погонний метр»?
У погонних метрах ми вимірюємо довжину лінії, яку необхідно порізати. Наприклад, квадрат зі стороною 10 см має довжину 0,4 погонних метра. Щоб прорахувати кількість погонних метрів складних фігур і визначити точну ціну порізки, використовуються спеціальні програми.
Чим відрізняються лазерна і фрезерна порізка?
Лазер ріже променем, тому лінія буде дуже точна, але край деяких матеріалів (наприклад, фанери) буде обвуглений. За допомогою лазера можна вирізати дуже маленькі деталі з гострими кутами. ПВХ і всі матеріали, що містять ПВХ, лазером не ріжуть.

Фрезер ріже свердлом діаметром 3,6 мм. Свердло «з'їдає» частину матеріалу, проте не дає чорного відтінку по краях.
Чи є у вас доставка?
У нас немає власної доставки, але ми можемо її організувати. Невеликі замовлення ми відправляємо Новою поштою, а для габаритних можемо порекомендувати перевірених перевізників. Доставка оплачується окремо.
Яке мінімальне замовлення?
Для термінових проектів мінімальна сума 500 грн, якщо замовлення виконується вдень, і 1000 грн, якщо замовлення виконується у вихідні дні або вночі (коли замовлення надійшло ввечері і повинно бути готове до ранку).
Для звичайних, нетермінових замовлень мінімальної суми немає - ми беремо в роботу замовлення будь-якого розміру і вартості.
У мене термінове замовлення. Чи можна пустити його в роботу сьогодні?
Так звісно. Мінімальна сума для термінового замовлення 500 грн, якщо замовлення виконується вдень, і 1000 грн, якщо замовлення виконується у вихідні або вночі (замовлення надійшло ввечері і повино бути готове до ранку). До стандартної вартості замовлення додається 50% за терміновість.
У мене немає макету, але є зразок. Ви зможете по ньому виготовити виріб?
У нас є дизайнер, який розробить макет за зразком, фотографією, ескізом або навіть просто з ваших слів.
У мене великий тираж. Ви робите сигнальний зразок перед його запуском?
Звичайно, ми завжди робимо пробний зразок після передоплати замовлення і стверджуємо його з вами перед запуском виробництва всього тиражу.
Ви можете закупити матеріали для порізки під моє замовлення?
Так. У майстерні завжди є запас найпопулярніших матеріалів (фанера 4 мм, 6 мм, деякі пластики), а якщо потрібно - закупимо матеріал під вас.
Онлайн-замовлення
Оберіть послугу